זהו המדריך המלא לרצים המעוניינים לדעת איך לבחור נעלי ריצה המתאימות לכפות רגליהם, לסביבת האימון ולסגנון הריצה הייחודי להם.

איך לבחור נעלי ריצה זו שאלה שכל רץ חובב או מקצוען שואל את עצמו לפני שהוא ניגש לרכוש נעלים חדשות.

באמצעות כתבה זו תוכלו למקסם את הרכישה, תדאגו לבריאותכם האורתופדית ותשלטו בהוצאה הכספית המלוות ברכישה של נעלי ריצה חדשות.

איך לבחור נעלי ריצה המדריך המלא
חברות ההנעלה בישראל עד כה לא השכילו להבין שהדרך הכי טובה למכור להרבה לקוחות היא באמצעות הקניית ידע אמיתי ונכון ללקוחות שלהם. הרבה אנשים יקנו נעלים בתדירות גבוהה יותר אם הם היו יודעים איך לבחור נעלי ריצה ומהו הרגע הנכון לקנותם.

מספר טכנולוגיות הנעלה שיצאו לאחרונה עשויות לפתור את הדילמה של איך לבחור נעלי ריצה, אך יצרניות ההנעלה עדיין לא הטמיעו אותן בנעליהן ויכולות להיות לכך מספר סיבות, אך עד שמשהו ישתנה אתם תאלצו ללמוד לבד איך לבחור נעלי ריצה.

הדילמה בבחירת נעלי ריצה חדשות מוכרת וידועה לכולם, וכמו תמיד הצרכנים סובלים מזה, היצרנים מתעשרים מזה וחנויות ההנעלה חוגגות עלינו.

בישראל שלא כמו בחו\"ל, אם קנית והשתמשת ואינך מרוצה, אף אחד לא יחזיר לכם את כספכם ואתם תאלצו לרכוש נעלים חדשות.

אז למה צריך לדעת איך לבחור נעלי ריצה?

לשאלה זו המון תשובות, בבסיס התשובה נמצאת הבריאות האורתופדית של כף רגלינו, מפרקי הגוף וחוליות עמוד השדרה. כולנו מחפשים נעל שתספק לנו נוחות מרבית, עמידה אך לא כבדה , אחיזה טובה של כף הרגל וסוליה מתאימה למשטחי הריצה עליהם אנו מתאמנים, בולמי זעזועים בכריות כף הרגל והעקבים, מחירים טובים ומקסימום תמורה.

 

נתון חשוב שחלקכם בוודאי לא יודע, הנעליים שמוכרים לנו היום מתאימות למספר מוגבל של ריצות עד 500ק\"מ פחות או יותר. אחרי טווח זה, בסיס הנעל הופך להיות קשה, והזעזועים גוברים. נתון זה, אם אנו מתייחסים אליו ברצינות ונוטים לרוץ הרבה, בוודאי מצדיק את הלמידה והמומחיות שבנושא של איך לבחור נעלי ריצה ולצמצם את רמת ההימור בבחירה. 

אם אתם רצים בממוצע 3 פעמים בשבוע חשוב מאד שתקראו את הכתבה הזו מאחר ואתם, ביחד עם רצים רבים אחרים נאלצים להחליף בתדירות גבוהה את נעליכם.

אז  איך לבחור נעלי ריצה?

חשוב לזכור כי שימוש בנעל חדשה יש לבצע בהדרגה. יש לנעול אותה תחילה לריצות קצרות, ואת הריצות הארוכות ניתן להמשיך עם הנעל הישנה. לאחר שהתרגלתם לנעליים,רוצו איתן וותרו על הנעליים הקודמות שלכם. כשתגיעו לטווח ה-400 ק\"מ, עליכם כבר לבחור נעל חדשה נוספת.

נעלי ריצה משוכללות
מערכת חיישנים משוכללת אשר נותנת נתונים במצב אמת על כפות הרגלים ישירות למכשיר הנייד.

אם גם אתם שונאים את תהליך הבחירה המתיש והמורכב של בחירת נעלי  ריצה חדשות, הפטנט הבא יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף וכמו כן לשפר פלאים את ביצועי הריצה שלכם. הטכנולוגיה הבאה מאפשרת לכם לצפות בזמן אמת בנתונים של כף רגלכם בתוך הנעל, כמות לחץ שמופעל עליה ובאיזו עוצמה,אופן ותדירות אתם נוחתים על הרגל. זהו כלי מדהים שיכול בקלות לסייע לכם להחליט איך לבחור נעלי ריצה, ויאמן אתכם לרוץ בצורה חכמה ויעילה יותר

.