טרמפולינה – יתרונות האימון לעומת סוגי האימון האחרים

כולם מבינים היום את החשיבות שיש לאימון גופני. עם או בלי שמירה במקביל על תזונה נכונה, היא מסייעת להתמודדות עם אין ספור בעיות בריאות ובעיקר מונעת אותן. פעילות אירובית היא מה שמסייע ללב שלנו לעבוד טוב יותר ולהתמודד עם עומסים שונים, היא תורמת לחיזוק העצמות, למניעת הזדקנות, למצב רוח טוב ולעוד אין ספור דברים טובים. יש את ההליכה המהירה ואת הריצה כמו גם אופניים ופעילויות אירוביות אחרות, אבל יש את הטרמפולינה שלא דומה לשום דבר אחר. אם עוד לא התנסיתם אתם חייבים. לא תבינו איך עד היום לא עשיתם את זה.

משטח הבלימה שעושה את ההבדל

אם תקנו טרמפולינה בחנות הנכונה, טרמפולינה איכותית ומתקדמת כמו אלו שבחנות ברקושופ – חנות הטרמפולינות הטובה ביותר שמאפשרת איסוף עצמי מאבן יהודה, תוכלו ליהנות מאין ספור יתרונות והראשון בהם הוא משטח הבלימה. בסוגי פעילויות אחרים יש בעיה אחת שאין לה פתרון והוא השמירה על מפרק הקרסול שיכול להיפגע בקלות מנחיתה לא נכונה. זה לא אומר שתרגישו מיד את הכאבים ואלו יכולים להגיע לאחר תקופה שאתם מתאמנים ונוחתים לא נכון, מה שלא קורה באימון בטרמפולינה טובה. 

היתרון של טרמפולינה הוא משטח הנחיתה שלה שבו יש חיישנים שמסייעים לגוף להתמקם נכון וככה למנוע פגיעה בקרסול. זו הסיבה שהיא נחשבת למשטח היציב ביותר והיא מומלצת מאוד.

טרמפולינה – יתרונות האימון לעומת סוגי האימון האחרים

מכשיר אחד, כמה שימושים

טרמפולינה היא אם כן המכשיר הטוב ביותר להתאמן באמצעותו אימונים אירוביים אך חשוב לדעת שהיא מאפשרת גם אימונים אחרים מכיוון שהיא יכולה להיות אמצעי עזר לתרגילים שונים. היא יכולה להיות תחליף למזרן ואפשר לעשות עליה המון תרגילים לעיצוב וחיטוב הגוף, אפשר לקשור לה אביזרים שונים מכיוון שיש בה נקודות חיבור רבות, אפשר לעשות בה שימוש כמדרגה ולעשות בה תרגילי מדרגה שונים, היא יכולה להיות מתקן מתיחות ולשמש לתרגילים רבים אחרים כד הדמיון. 

לחזור להיות ילדים…

אז מה כל כך מושך אנשים להתאמן על טרמפולינה? האפשרות לא רק להיות בכושר מהשימוש בה, לא רק להיות בריאים יותר אלא גם ליהנות מהאימון. כולנו אהבנו לקפוץ על כל דבר אפשרי כשהיינו ילדים, ולמרות שהיום אנחנו אנשים בוגרים, ההנאה הזו לא נעלמה. זה כיף גדול לקפוץ על טרמפולינה, ליהנות מהתחושה הנעימה וכן, גם להרוויח בריאות בזכותה. 

היא גם מכשיר מעולה לתת לילדים להתאמן בו. הם עוד יותר ייהנו וזו הזדמנות מעולה לתת להם לזוז קצת מהמסכים וליהנות מקצת שקט להורים. אין ספק שטרמפולינה היא מכשיר אימון מעולה שכל אחד חייב בבית, מה גם שהיא לא תופסת מקום והיא מאפשרת להתאמן בה בפנים או בחוץ, מול הטלוויזיה או סתם ככה באוויר הפתוח בלי שום דבר בנוסף.