מחסני פלרם לחצר – מחסנים לגינה בגדלים שונים

October 24 2023spiderus_admin

מהם מחסני פלרם, למה הם משמשים וכמה הם אמורים לעלות? אם אתם שואלים את השאלות הנ”ל, אתם צרכנים מדויקים שמחפשים תשובות מדויקות לשאלות שלכם. ריכזנו עבורכם את המידע הנדרש לגבי מחסן פלרם – קראו כאן.

מהו מחסן פלרם ומהם היתרונות שלו?

כאשר מדובר על מחסן פלרם, למעשה מתכוונים למותג הנקרא “Canopia”. מחסן גינה מסוג זה מיוצר בחברת “פלרם”, כאשר חברה זו הינה חברת ייצור מחסנים ישראלית כחול לבן. אם אתם מעוניינים לתמוך בכלכלה המקומית שלנו וגם להנות ממחסנים אטומים, מבודדים ואיכותיים מאוד, המחסנים האלו הם מה שאתם מחפשים. אלו הם כמה מהיתרונות של מחסני פלרם:

  • מחסני פלרם הם מחסנים אשר מיוצרים מלוחות של פוליקרבונט-גלי.
  • המחסנים מיוצרים מחומרים פלסטיים מיוחדים המאופיינים בעמידות גבוהה.
  • מחסני פלרם מיוצרים עם דופן כפול לשיפור האיטום, העמידות והבידוד.

יתרונות מחסני פלרם והקשר לאקלים הישראלי

לאחר שהצגנו את היתרונות, הבנו כי מחסנים אלו בעצם מציעים עמידות גבוהה. בהקשר של האקלים הישראלי, פלסטיק פשוט בדרך כלל נוטה לא רק להתעוות מהשמש ביתר בקלות, אלא שפלסטיק גם לא אוטם ואינו מבודד כראוי. התוצאה? ==> חדירת חום, יצירת לחות במחסן, התפתחות עובש ועוד. בניגוד למחסנים זולים וכאלו שאינם נחשבים איכותיים, מחסני פלרם נחשבים בעלי עמידות גבוהה בפני סדקים ועיוותים, שנוצרים כתוצאה מחשיפה לקרינת השמש הים תיכונית שלנו בישראל. אם חושבים על כך לאורך טווח, הרי שבמהלך השנים הציוד המאוחסן גם ככה צובר בלאי מסוים. לכן, חשוב לבחור מחסן איכותי שיוכל לשמר את התנאים האידיאליים הנדרשים לכל סוג של ציוד.

כמה עולה מחסן פלרם, ומהם מאפייניו?

מחירי מחסני פלרם משתנים ונעים בין טווחים של כ-1,000 – 4,000 ש”ח ומעלה, בגין מחסנים אשר מאופיינים ברובם בפירוט הבא:

  • מסגרות עשויות אלומיניום אנטי חלודה.
  • 10 שנות אחריות על הפאנלים אשר עשויים פוליקרבונט.
  • גגות מסוג “סנטף” אשר מאפשרים לאור שמש לחדור באופן טבעי.
  • שמירה על חזית מחסן אטומה.
  • דלת כפולה ומפתן נמוך עבור גישה אידיאלית.
  • דלת מחסן מצוידת בנעילת בריח.
  • רצפת אנטי החלקות.

לסיכום, כיצד לבחור מחסן פלרם לחצר?

בין אם אתם מעוניינים במחסן פלרם או מחסן חצר מסוג אחר, בחירת מחסן גינה היא החלטה חשובה שתשליך ישירות על תקינות הציוד המאוחסן לאורך טווח. מעבר לכך, בהיבט העיצובי של הדברים, המחסן יהיה נוכח בחצר שלכם במשך שנים רבות. לכן, חשוב לבחור מחסן שיענה על הצרכים שלכם, הן הפרקטיים והן העיצוביים. אבל, בראש בראשונה, מחסן פלרם חייב להיות עמיד בפני מזג האוויר. לאחר שאתם מוודאים את נושא העמידות לפגעי מזג האוויר, חשוב לקחת בחשבון את הגודל של המחסן הנדרש. באופן כללי, מומלץ לבחור מחסן גדול מספיק כדי להכיל את כל החפצים שאתם מתכוונים לאחסן בו, אבל תמיד תשאירו מיקום אקסטרה עבור התרחבות של אחסון וציוד. צריכים סיוע נוסף בבחירת המחסן הנכון? ==> צרו קשר עם צוות אפקטיV למידע נוסף וייעוץ ללא התחייבות.

Share: